• Activlab, to również potrójny test laboratoryjny
  • Activlab jest testowany pod kątem substancji antydopingowych
  • Activlab ISF food
Language

Beta alanina zdobyła grono wielbicieli całkiem niedawno. Są suplementy, które funkcjonują na rynku długo, i o których działaniu wie niemal każdy. Są też inne, jeszcze mało znane, których pojawienie się jest owocem wielu lat pracy, testów i poszukiwań. Beta alanina Activlab to prawdziwa innowacja: wprowadziliśmy na rynek, jako pierwsi na świecie, beta alaninę w formie wygodnego napoju, gotowego do spożycia.

Beta Alanine Drink to aż 3000 mg beta alaniny skumulowane w 250 ml grejpfrutowego orzeźwienia. Power i regeneracja! Ale od początku: skąd pomysł na właśnie ten aminokwas, i dlaczego w formie płynnej? Beta alanina wraz z L-histydyną tworzy dipeptyd, o którym mogłeś już słyszeć. Tak, chodzi o karnozynę! Przyjmowanie beta alaniny przyczynia się do zwiększenia zasobów karnozyny w mięśniach. A ta z kolei ma wpływ na redukcję ich zakwaszenia i powysiłkowego zmęczenia. Formę płynną zastosowaliśmy dla Twojej wygody: nie musisz nic odmierzać, ani mieszać.

Preparat robi robotę, ale nie jest specjalistą od pomocy doraźnej. Żeby zaobserwować najlepsze skutki, suplementuj beta alaninę przez okres 4-10 tygodni. Więcej info na ten temat znajdziesz m.in. na naszym BLOGU. Drink to nie wszystko, co mamy w temacie. Shot Black Wolf to unikalna kompozycja aminokwasów (z beta alaniną włącznie), Oxygenic Run&Bike to mix naszej bohaterki z kofeiną, betainą i wodorowęglanem sodu, a Chicken Carnosine Boost to turbo wspomaganie z hydrolizatem białka drobiowego. Interesuje Cię mix z kreatyną? Mamy to! Nie szukaj dalej, jesteś na miejscu. 

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl